Rozmowy Rawicza w Pałacu Radolińskich. Zapraszamy!

W piątek i niedzielę zapraszamy do Pałacu Radolińskich na Rozmowy Rawicza – Muzyka Kultura Żyćko: https://fb.me/e/1iPDUf6b2

Rozmowy Rawicza na Jarocin Festiwal 2023
hol Pałacu Radolińskich (ul. Park 3, rzut beretem od Spichlerza)
Lepszego miejsca do dyskutowania o muzyce, kulturze i żyćku nie ma. I tylko w Jarocinie projekt z gruntu punkowy, wymyślony za 5 dwunasta i ogarnięty w “Two Minutes to Midnight” może się wydarzyć.
Rozmowy Rawicza na Jarocin Festiwal 2023 to trzy spotkania i dyskusje z udziałem publiczności na ważkie tematy. Wszystkie trafią w postaci odcinków specjalnych podcastu RR do sieci, ale szkoda by było, gdyby akurat Ciebie nie było.

PIĄTEK 14.07.2023, g. 13:00, hol Pałacu Radolińskich (ul. Park 3, rzut beretem od Spichlerza).
Rozmowa I: Ideały pokolenia Jarocina
Czym były, mogły być, nie były i co z nich zostało do dziś?
NIEDZIELA 16.07.2023, g. 10:30, hol Pałacu Radolińskich (ul. Park 3, rzut beretem od Spichlerza).
Rozmowa II: Sex, drugs, rock’n’roll i inne kłamstwa
Jarocin, scena, szołbiznes i branża oczyma kobiet.
NIEDZIELA 16.07.2023, g. 14:0, hol Pałacu Radolińskich (ul. Park 3, rzut beretem od Spichlerza).
Rozmowa III: Kultura czy bzdura?
O kondycji rocka wczoraj, dziś i jutro. Czy o coś nam jeszcze chodzi? Czy to sposób na życie czy praca w rozrywce? Niedziela, g. 14:00, hol Pałacu Radolińskich (niezmiennie, rzut beretem).
Będą mocni goście. Ciekawi, różni. Będziemy się zgadzać lub nie. Wiosłować w te samą stronę lub przeciwnie. W Waszym towarzystwie. Bądźcie w formie, bo to dla Was. Nie chcemy tła, Pałacu po remoncie ozdabiać nie trzeba.
Pozdrawiam,
Artur Rawicz

Podcast “Rozmowy Rawicza – Muzyka Kultura Żyćko” można wspierać w serwisie Patronite.pl/ArturRawicz oraz BuyCoffee.to/RozmowyRawicza