Muzyczne wygibasy w SPR – interaktywny koncert dla dzieci i rodzin. ZAPRASZAMY!

Przed nami spotkanie z przygodami, zabawami i wierszami zapodzianymi w piosenkach Przemka Mazurka – autora tekstów oraz utworów dla dzieci i dorosłych. Nie rezygnując ani na chwilę z zabawy melodią i słowem, przyjrzymy się, o czym, po co, kto, do kogo i dlaczego śpiewa? Innymi słowy, dowiemy się, jak to jest być kompozytorem piosenek oraz sami spróbujemy swoich sił w trakcie rozmaitych muzycznych wyzwań, do których zaproszą nas muzycy. Ponadto posłuchamy autorskich piosenek naszego gościa, który ze swymi scenicznymi kompanami zaprezentuje całą feerie strunowych i perkusyjnych dźwięków. Słowem, zwrotki będą w kropki, a refreny w pasy – jesteście gotowi na muzyczne wygibasy?
Interaktywne koncerty i spektakle muzyczne skierowane są do dzieci, a także całych rodzin. Są doskonałą okazją do uwrażliwiania dzieci na sztukę oraz pogłębienia więzi rodzinnych. Tworząc naturalne środowisko muzyczne i teatralne dla dzieci, wspieramy ich rozwój, a podróż, którą przebędziemy, otworzy wiele nowych horyzontów.
————————————————————-
Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/3fGFjpEgQ
Miejsce: Spichlerz Polskiego Rocka
Data: 10.02.2023 r.
Czas: 16:00
Bilety: 10 zł/osoba
Można dokonać również rezerwacji biletów telefonicznie pod nr 516 121 859 lub mailowo pod adresem: spichlerz@muzeumjarocin.pl
ZAPRASZAMY!