Wernisaż wystawy “Jarocin 83-84. Portret tłumu” w Spichlerzu Polskiego Rocka

Niesamowicie, przejmująco, arcyciekawie. Ciśnie nam się na usta wiele więcej określeń, które mimo wszystko nie byłyby w stanie oddać klimatu, jaki towarzyszył wernisażowi wystawy zdjęć Państwa Gajewskich.

Pani Hanna i Pan Ryszard podczas Festiwalu w Jarocinie w latach 1983 – 1984 wykonali ponad 1000 zdjęć. Dzięki ich pasji oraz pracy, podczas której czasem ciężko było znaleźć moment na sen, mamy dziś możliwość przeniesienia się w czasie do tych niezwykłych wydarzeń. Podczas wernisażu opowiadali o swoich wspomnieniach, warunkach pracy i wielu, wielu innych ciekawostkach związanych z ich pobytem w Jarocinie i nie tylko. Pani Hanna i Pan Ryszard są prawdziwą skarbnicą wiedzy nie tylko o muzyce, ale o życiu w ogóle. Zanim opuścili mury Spichlerza, urodził nam się niejeden wspólny pomysł na dalsze, jeszcze ciekawsze przedsięwzięcia. Nie możemy się doczekać i już za Państwem tęsknimy!

Wystawę można podziwiać w strefie ArtRock czyli sztuka rocka w przestrzeni muzeum Spichlerza Polskiego Rocka do 20 stycznia 2017 r.