Urodziny w rytmie rocka ;)

Urodziny w Spichlerzu Polskiego Rocka

Spichlerz Polskiego Rocka to nowoczesne muzeum poświęcone ponad 50-letniej historii jarocińskich festiwali i historii polskiego rocka. Tutaj można zapoznać się z historią festiwalu w Jarocinie, który miał i nadal ma niezaprzeczalny wpływ na rozwój polskiej muzyki rockowej.

Ekspozycja, będąca częścią jarocińskiego Muzeum Regionalnego w Jarocinie, powstała w specjalnie zaadaptowanym na ten cel dawnym spichlerzu zbożowym. Wystawa ma charakter multimedialny: można tu obejrzeć bogatą dokumentację fotograficzną z festiwali, odsłuchać oryginalne nagrania muzyczne i filmowe z koncertów oraz obejrzeć filmy dokumentalne pokazujące fenomen Jarocina. W Spichlerzu można też prześledzić historię imprezy na podstawie artykułów zamieszczanych przez lata w prasie lokalnej i ogólnopolskiej. Jest to kolekcja wybitna, pionierska i nigdzie indziej nie można takiej znaleźć.

W ramach działań muzeum funkcjonują tu również warsztaty edukacyjne. Są to bardzo różne bloki tematyczne i oprócz wiedzy, którą można tutaj pozyskać, także mamy zajęcia plastyczne.

Marzysz o tym, by zaskoczyć znajomych, rodzinę i spędzić czas w wyjątkowym miejscu? Spichlerz Polskiego Rocka oferuje także organizację urodzin. Gwarantujemy rockandrollowe przeżycia, które na długo pozostaną we wspomnieniach jubilata i jego gości. Odwiedzają nas wszyscy, niezależnie od wieku, więc każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Jest to miejsce wyjątkowe w skali Polski.

Informację i rezerwacja pod numerem telefonu: 516 -121-859
Zapraszamy!