Konkurs- wygraj wejściówki na wywiad z Habakukiem!

W sobotę w Klubokawiarni Spichlerz odbędzie się koncert gwiazdy polskiej muzyki reggae- zespołu Habakuk. Korzystając z okazji zapraszamy członków zespołu na rejestrowany wywiad w Muzycznym Bębnie SPR. W związku z tym ogłaszamy konkurs dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w wywiadzie jako publiczność. Będziecie mieli również możliwość zadania kilku pytań zespołowi 🙂 Przypominamy, że jedynym sposobem, aby dostać się na spotkanie jest wzięcie udziału w naszym konkursie! Zapraszamy! 🙂

Regulamin:
1. Wyłącznym organizatorem konkursu jest Spichlerz Polskiego Rocka/Muzeum Regionalne w Jarocinie.
2. Nagrodami w konkursie jest 6 podwójnych wejściówek na wywiad z zespołem Habakuk, który odbędzie się 22.10.2016 w Muzycznym Bębnie SPR o godzinie 19:00.
3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie poprzez wysłanie wiadomości prywatnej do fanpage’a Spichlerza Polskiego Rocka na Facebooku.
https://www.facebook.com/PrzyjacieleSpichlerzaPolskiegoRoc…/
4. Spośród nadesłanych dobrych odpowiedzi komisja wylosuje 6 osób, których nagrodzi podwójnymi wejściówkami na wywiad. Wejściówki będą do odebrania w dzień wywiadu przy stoisku informacyjnym muzeum w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie przy ul. Poznańskiej 2. od godziny 14:00 do 18:55.
5. Konkurs trwa od godz. 12:30 dn. 20.10.2016 r. do godz. 17:55 dn. 21.10.2016 r.
6. Wyniki konkursu opublikowane zostaną 21.10.2016 r. o 18:00 na fanpage’u Spichlerza Polskiego Rocka.
7. Wywiad jest rejestrowany, uczestnictwo w nim jest równoznaczne z wyrażeniem zgody do utrwalania i wykorzystywania własnego wizerunku w celach promocyjnych.