JAROCIN FESTIWAL 2021 – SPICHLERZ POLSKIEGO ROCKA DZIECIOM – „Wstawaj i walcz!” – dzień z Ga-Gą/Zielonymi Żabkami

Podczas Jarocin Festiwal 2021 Spichlerz Polskiego Rocka zaprasza dzieci na animacje do nowego amfiteatru w parku Radolińskich. Zabawy dedykowane są ikonom polskiej sceny rockowej i punkowej, które wystąpiły na scenie dawnego amfiteatru w latach 80. XX wieku. Podczas zajęć dzieci będą inspirowane do twórczej pracy z różnymi formami plastycznymi i rzeźbiarskimi. Każdego dnia powstanie wystawa ze stworzonych dzieł. Zajęciom będą towarzyszyły zadania sportowe z łamigłówkami.
——————————————————————————
Na animacje zapraszamy w dniach 16-18 lipca od 11:00 do 15:00 do nowego amfiteatru w parku Radolińskich w pobliżu ruin kościoła św. Ducha. Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat.
——————————————————————————
Niedziela 18.07. „Wstawaj i walcz!” – dzień z Ga-Gą/Zielonymi Żabkami
Warsztaty będą inspirowane utworem „Młode wilki” GA-GA/Zielone Żabki. Dzieci poznają historię grupy, a piosenka stanie się inspiracją do pracy twórczej. Ze względu na stopień trudności zajęcia plastyczne będą dedykowane dwóm grupom wiekowym: młodszym od 3 do 7 lat i starszym od 8 do 13 lat. Powstaną żabki, które zagoszczą na specjalnie przygotowanej instalacji i stworzą „żywą” wystawę. Oprócz artystycznych form na uczestników będą czekały zabawy ruchowe, łamigłówki i niespodzianki z żabkami.
Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/17QyYzLzr