Koncert zespołu 4 Szmery w najbliższy piątek w Klubie Kontrapunkt. Polecamy! Zapraszamy!

Zespół „4szmery” powstał w 1998 roku, jako klasyczny „Tribute band”, którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy – AC/DC. W ciągu 20 lat swojej działalności ,dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości Australijczyków. Zespół celowo zrezygnował z przebieranek, koncentrując się na muzyce, co przysporzyło mu spore grono fanów. Po kilku zmianach personalnych, spowodowanych m.in. śmiercią lidera Jarka Srogi, ukształtował się obecny skład zespołu.

Tworzą go od 2014 roku: Andrzej Tabor dr , Robert „Sierściu” Mastalerz voc, Grzegorz „Gabi”Gruca bg, Jacek Szwed g i Arkadiusz Kluczewski g
Zespół ma na koncie dwa albumy z coverami AC/DC :

„No sheep till Muzyczna Owczarnia” – 2006

„Life after Death” – Koncert akustyczny zarejestrowany w studio im. Agnieszki Osieckiej PR III -2010 ( feat. Jacek Królik, Paweł Mąciwoda (Scorpions) Andrzej Nowak (TSA), Jan Gałach )

W listopadzie ukazał się pierwszy autorski album „Roll„

Płyta zawiera 10 kompozycji, a pochodzący z niej utwór „Profil„, przez 36 notowań był na liście „Turbo top” Antyradia, gdzie przez dwa tygodnie utrzymywał się na pierwszym miejscu.

Do tej pory zagrał ponad 1000 koncertów w kraju i za granicą ( festiwal „Rocko Naktys” –Litwa ,zloty motocyklowe w Niemczech i na Słowacji) grając z największymi polskiego rocka:

TSA, IRA, Dżem, Perfect, Lady Pank, Hey, Proletaryat, Acid Drinekrs i wieloma innymi.

Zespół był gościem festiwali „Ku przestrodze”, „Zew się budzi”, „50 lat polskiego Big- Beatu”,”Igrzyska Rockowe” oraz gwiazdą największych zlotów Harley Davidson, występując u boku Saxon czy Black Label Society

Bilety do nabycia w Klubie Kontrapunkt
Cena: 20/25 zł
Data i godzina: 14.02.2020 r., od 20:30
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/901205723668753/