Przedświąteczne warsztaty edukacyjne w Spichlerzu!

 

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W Spichlerzu Polskiego Rocka przygotowaliśmy w związku z tym świąteczno-rockowe zajęcia edukacyjne. Przez niemal cały grudzień będziemy realizować trzy zróżnicowane tematycznie warsztaty, na które serdecznie zapraszamy uczniów wraz z nauczycielami!

Ze świątecznym pozdrowieniem!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą grudniową ofertą:

  • ŚWIĄTECZNE CD

Płyty CD powoli odchodzą do lamusa w swej tradycyjnej formie. Sterta starych płyt nie musi jednak trafić do kosza. Na przedświątecznych zajęciach wykorzystamy je w bardzo kreatywny i interesujący sposób. Powstaną oryginalne ozdoby świąteczne z “muzycznym wnętrzem”.

  • ROCKOWE LAMPIONY

No i gdzie ten ogień świąt? Nie ma na co czekać tylko przygotować własny, choćby zamknięty w słoiku. W spichlerzowym zaciszu wykonamy piękne lampiony zmieniając zwykły słoik w efektowne rockowe świeczniki. A jak pięknie będą wyglądać, gdy na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka…

  • WINYLOWE MISY

Kto by pomyślał, że z płyty winylowej, z której kiedyś słuchało się muzyki, teraz można zrobić zupełnie inny użytek np. misę na bożonarodzeniowe ciasteczka. Drugie życie winyli doda rockowego akcentu na świątecznym stole.

 PWE