„Republika. Ostatni taniec” – spotkanie autorskie z Leszkiem Gnoińskim

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Leszkiem Gnoińskim – „Republika. Ostatnie tango”, które odbędzie się 12 marca o 17:00 w Spichlerzu Polskiego Rocka.
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Spichlerzu Polskiego Rocka od 29 lutego. Można również dokonać rezerwacji telefonicznej 698 166 598 lub mailowej spichlerzpolskiegorocka@gmail.com

Leszek Gnoiński to dziennikarz i autor książek muzycznych:  bestsellerowej „Kult Kazika”, „Myslovitz. Życie to surfing”, „Raport o Acid Drinkers” oraz współautor autobiografii Marka Piekarczyka „Zwierzenia kontestatora”, „Encyklopedii polskiego rocka” i „Farben Lehre – Bez pokory”. Reżyser i scenarzysta filmów dokumentalnych o tematyce rockowej, między innymi „Historii polskiego rocka”, głośnego „Beats of Freedom – Zew wolności”, serii filmów o historii festiwalu w Jarocinie, pełnometrażowego „Jarocin, po co wolność”, a także krótkometrażowego filmu „Fugazi. Centrum wszechświata”. Redaktor ponad pięćdziesięciu płyt, m.in. „Złotej kolekcji”, „Gwiazdy polskiej muzyki lat 80.”, „Najmniejszy koncert świata”. Współtwórca scenariusza wystawy stałej Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie.

„Republika. Nieustanne tango” od 7 grudnia 2016 roku dostępna w salonach Empik, w sieciach Media Markt i Saturn oraz w księgarniach, a także na sklepzmuzyka.pl, Kulturalnysklep.pl, Publio.pl i w wielu innych miejscach.

Wydawcy: Kayax, Agora SA

model_republika