Hendrix Project – Tribute to Hendrix | Koncert w SPR 18.02.2016

18.02.2017 – Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie, ul. Poznańska 2
Start koncertu: 20:30
Bilety: 15/25 zł (możliwa rezerwacja drogą tel. 698 166 598 lub mailową – spichlerzpolskiegorocka@gmail.com)

HENDRIX PROJECT to zespół tributowy grający utwory JIMIEGO HENDRIXA, niekwestionowanego króla gitary, wirtuoza, którego muzyka miała ogromny wpływ na kolejne pokolenia gitarzystów na całym świecie i na muzykę w ogóle. W bluesie i rocku, od Erica Claptona po Metallice słychać wpływy twórczosci Jimiego, która wciąż wciąga, zachwyca i inspiruje. Wszystko co najlepsze w rock’n’rollu to gitarowa energia Hendrixa i właśnie to oferujemy na naszych koncertach.

HENDRIX PROJECT tworzy grupa doświadczonych muzyków i jednocześnie serdecznych przyjaciół, którym bliska jest zarówno muzyka jak i ideały czasów hendrixowskich.
Zespół założyli gitarzysta i basista z KamieńKamieńKamień (Finalisci Must be the Music), grupy mającej na swoim koncie ok.150 koncertów w całej Polsce. Początek działalności HENDRIX PROJECT miał miejsce jesienią 2014 r., podczas wspólnego koncertu z Leszkiem Cichońskim i od tego czasu nieprzerwanie gościmy na scenach klubowych, festiwalowych i plenerowych w całej Polsce. Grając Hendrixa zabieramy Was w wyjątkową podróż po świecie muzyki, wolności, wskrzeszamy ducha lat 60. i epoki festiwalu Woodstock.